VYSVĚDČENÍ V PRVNÍCH TŘÍDÁCH

Na svoje první vysvědčení jsme se těšili. Půl roku jsme poctivě pracovali, popsali jsme dvě písanky a také v matematice jsme již v druhé učebnici. Každý den čteme a učíme se o světě kolem nás, nezapomínáme také malovat, zpívat nebo třeba učit se anglická slovíčka. A taková práce se musí oslavit!

Paní učitelky daly "hlavy dohromady" a vymyslely pro svoje žáčky zábavný den - LENTILKOVÝ DEN. Každá třída si na slavnostním losování na chodbě vylosovala svoji barvu. 1.A zelenou, 1.B modrou, 1.C bílou a 1.D žlutou. Do těchto barev jsme se všichni oblékli na poslední den prvního pololetí. Společně jsme pak soutěžili ve foukání, házení papírovými kuličkami i v přetahování. Nechyběla ani diskotéka.

Nakonec všichni žáčci prvních tříd dostali svoje první vysvědčení. A že to bylo radost - vždyť mít samé jedničky, na to může být -  nejen prvňáček - právem pyšný. Paní učitelky na své žáky pyšné jsou a děkují také rodičům za spolupráci během prvních školních měsíců.

Třídní učitelky prvních tříd: Andrea Pánková, Iveta Boušová, Michaela Králová a Dana Míšková