Zájezd do Anglie 19.- 24.5.2014

V letošním školním roce nabízíme žákům 6.- 9.ročníku zájezd do Anglie spojený s jazykovým kurzem. Všechny informace najdete v příloze. V případě zájmu se obraťte na paní učitelku M.Melicharovou.

2.10.2013:  Zájezd je plně obsazen a může se uskutečnit. Kdo má ještě zájem, může přinést přihlášku a bude zařazen jako náhradník.

Informativní schůzka rodičů žáků zapsaných na zájezd se uskuteční 14.11.2013 v 17,00 v učebně anglického jazyka – 1. patro.

Škola je v centru Hastings, odkaz na školní stránky je zde: http://www.shaneglobal.com/hastings-school Jedná se o jazykovou školu pro cizince s akreditací od British Council a členstvím v English UK. Většina hostitelských rodin bydlí v blízkosti školy, děti jsou ke škole přiváženy hostitelskou rodinou, případně jezdíme „kolečko“ s naším autobusem. Některé děti, které by bydlely v těsné blízkosti školy, mohou chodit pěšky.Budete-li mít jakékoliv dotazy, napište mi je na  melicharova@zsvinor.cz  raději dříve, ráda vám je zodpovím.