Zájezd do Anglie 5.- 9.5.2016

Zpráva z 8.5. 20:17: Jsme na cestě do Doveru. Všechno je OK. Posíláme fotky.

Zpráva z 6.5. 9:44: Jsme na cestě z Doveru do Cambridge. Cesta byla pohodová. Přivítalo nás prosluněné pobřeží. Všechno je v pořádku.

Zpráva z 6.5. 7:02: Zdravíme z Calais, kde čekáme na trajekt, pasovou kontrolou jsme už prošli. Děti jsou milé, nikdo nezvracel ani neplakal, všichni v klidu spali.

Milí účastníci zájezdu a jejich příznivci,

blíží se okamžik našeho společného odjezdu směr Londýn. Autobus bude přistaven ve čtvrtek 5.5.2016  ve 13.30 hodin před školu do areálu Mariapoli a po nastoupení předpokládáme odjezd ve 14.00 hodin.

Na Kařezu na oběd se nebudeme zastavovat!

To jsou zásadní nové informace. V úterý 26.4.2016 v 18.00 v učebně chemie proběhne  společná schůzka s rodiči. Kdo se nemůže zúčastnit, nemusí zoufat. Všechny informace a domluvené skutečnosti zveřejníme na tomto místě školního webu.

Jako příloha zde budou připojeny všechny informační plakátky, které děti postupně dostávaly. Může se stát, že se vám již někde poztrácely, takže si je můžete znovu vytisknout nebo přečíst na počítači.

Věříme, že se nám společné snažení zdaří a že se děti vrátí zdravé a obohacené o spoustu nových zážitků.

Organizátoři zájezdu ve spolupráci s vedením školy.