Nabídka školního dvoudenního zájezdu do Berlína

Vzhledem k tomu, že květnový zájezd do Anglie je již zcela zaplněn, nabízíme pro žáky 6. - 9. tříd jako alternativu v termínu od 22. do 23.5. 2014 ve spolupráci s CK PRO TRAVEL poznávací dvoudenní zájezd do německého hlavního města Berlín.

Přihlášku a podrobné informace najdete v přiloženém souboru nebo si ji děti mohou vyzvednout ve škole u paní učitelky Cittové.

PRO NEDOSTATEČNÝ ZÁJEM JE ZÁJEZD DO BERLÍNA ZRUŠEN

Vážení rodiče a milí žáci,
do stanoveného termínu 31. 1. 2014 se na dvoudenní zájezd do německého Berlína přihlásilo pouze 25 žáků naší školy (pro udržení nabízené ceny bylo třeba 40).
Z tohoto důvodu je zájezd zrušen.
Původně jsme ho vzhledem ke květnovému zájezdu do Anglie nabízet letos nechtěli, ale žáci z 9. třídy, kteří tento rok ve škole končí, o něj měli zájem. Bohužel se z této třídy přihlásilo nakonec jen 5 dětí, což je jeden z důvodů zrušení zájezdu. Devítka se již tedy s námi do Berlína nepodívá, ale ostatní to určitě v příštím školním roce stihnou. A šanci budou mít i letošní účastníci zájezdu do Anglie.
Během tohoto pololetí nabídneme termín nový, předběžně září-říjen 2014.
Petra Cittová, učitelka Nj