Florbal proti ZŠ Satalice

Ve středu 20.11.2013 sehráli naši žáci přátelská utkání se satalickou základní školou. Mladší žáci porazili svého soupeře jednoznačně 6:0. Převahu měli v prvním i ve druhém poločase. Většina členů týmu chodí již třetím rokem na florbal do školního kroužku a je vidět, že jejich snažení při tréninku se zúročilo. Starší žáci prohráli těsně 4:5. V prvním poločase se naše družstvo nezmohlo na žádnou výraznou akci a hrálo se většinou před naší brankou. Ve druhé polovině si konečně chlapci začali přihrávat a i za nepříznivého stavu 4 : 2 se jim těsně před koncem zápasu podařilo vyrovnat. Závěr zápasu patřil opět satalickému týmu, který měl lepší fyzickou kondici. Bohužel, někteří z chlapců věnují více času jiným „odpoledním aktivitám“. Doufejme, že oba týmy budou bojovat s takovým nasazením i v  utkání obvodního kola, které pořádá Dům dětí a mládeže v naší tělocvičně 3. a 4.12.2013. V celku je třeba oba týmy pochválit za jejich snahu a poděkovat za reprezentaci naší školy.