Vybíjená a přehazovaná proti ZŠ Satalice

Ve středu 20. 11. 2013 jsme se vydali na přátelské sportovní utkání do nedalekých Satalic. Na programu byla vybíjená mezi dívkami z 6. -7. třídy a přehazovaná dívek z 8. - 9. ročníku. Dívky převážně z šesté třídy, doplněny o Adélu Vítovou ze 7. B, se na utkání velice těšily, ale byla znát jejich nervozita z neznámého prostředí i z premiéry v reprezentaci školy. Nervozita ale postupně opadla a změnila se v bojovnost. Po celých 28 minut hry (4x7min) jsme drželi vedení a zvítězili 4:0. Starší dívky pak nastoupily k utkání v přehazované. První set jasně ovládly, set druhý již byl mnohem vyrovnanější. Nakonec se však i starším dívkám podařilo zvítězit v poměru 2:0 na sety. Všechny účastnice dostali na závěr sladkou odměnu. Ze Satalic jsme se nakonec vraceli s dobrou náladou, dvěma výhrami a s chutí do dalších bojů. Děkuji všem za vzornou reprezentaci školy a ZŠ Satalice za organizaci přátelského utkání.

Mgr. Martina Vacková
Vybíjená: Adéla Vítová, Kateřina Roučková, Klára Kubáčková, Markéta Šofrová, Markéta Barchánková, Karolína Činčalová, Ji Jia Xin, Klára Marysková, Eliška Matoušková, Tereza Sládková,
Přehazovaná: Tereza Typltová, Pavlína Reková, Michaela Malá, Kristýna Pecková, Petra Pecková, Kristýna Řezníčková, Tereza Neitzelová, Simona Těšínská, Kateřina Tomíčková.