Nový školní rok 2017/18

Nový školní rok začíná v pondělí 4.9.v 8 h. Vítáme zpět do školy všechny naše žáky, po prázdninách určitě plné sil a chuti do práce. Na našich webových stránkách vítáme jejich rodiče a přinášíme několik úvodních informací.

První školní den začíná vyučování v 8 h, třídní učitelé přivítají děti a podají jim úvodní informace (mimo jiné zájem o oběd v úterý a středu 5.a 6.9., v pondělí se pro školní děti nevaří). Výuka bude ukončena cca v 9 h, družina funguje. Nástup prvňáčků je popsán samostatně, informace o družině a jídelně jsou v příslušných oddílech. V úterý 5.9. končí II.-V.ročník po 4.hodině, VI.-IX.ročník po 5.h. Děti dostanou všechny potřebné informace a rozvrh, podle kterého se učí od středy 6.9.

Nabídka kroužků se připravuje, zveřejněna bude do poloviny září, žáci I.- V.ročníku ji dostanou i individuálně v tištěné podobě.

Novinky:

• začneme v plném rozsahu využívat rekonstruované a nově přistavěné šatny.
  • bude pokračovat přístavba dvou pater školy, rušivé práce proběhnou o prázdninách, provoz příštího školního roku by neměl být nijak zásadně rušen.
  • při přivážení dětí do školy využívejte prosíme parkovací stání pro rodiče v ulici Ronovská, děti zde mají přímo vstup do šaten. Byla v provozu už koncem loňského školního roku, ale mnoho rodičů stále najíždí téměř na schody před hlavním vchodem do školy.

Stránky školy budeme aktualizovat pro nový školní rok co nejrychleji.

Přejeme všem  hezké prázdniny a hodně zdaru v novém školním roce.