Rozdělení prvňáčků na školní rok 2017/18

Vážení rodiče,

v příloze najdete rozdělení budoucích prvňáčků do tříd. Snažili jsme se vyjít vstříc všem požadavkům na spolužáky. Podařilo se nám  dodržet všechny vzájemné vazby a téměř všechny, které byly jednostranné.

Nový školní rok začne v pondělí 4.9.2017. Prvňáčky přivítáme v 8 h ve školní jídelně. Spolužáci ze druhého ročníku je odvedou do jejich tříd k paní učitelce. Po krátkém seznámení odejdou děti do školní družiny a do tříd přijdou rodiče. Zde obdržíte všechny potřebné informace. Potom si děti z družiny odvedete domů. Koncem září potom budou třídní schůzky. První den přijdou prvňáčci pouze s prázdnou aktovkou.

V příloze dále najdete seznam pomůcek potřebných do první třídy, informace o školní družině a o stravování ve školní jídelně.