2013/14 - projekt "příroda známá a neznámá" - štrůdlování

ŠTRÚDLOVÁNÍ V 2.A, spaní ve škole a společná snídaně s rodiči
Projekt: Příroda známá a neznámá

V minulém roce se nám spaní ve škole moc líbilo, proto jsme se rozhodli, že si to zopakujeme i v letošním roce. V rámci projektu o přírodě jsme si povídali o podzimních plodech a napadlo nás, že by bychom si mohli upéci štrúdl a při té příležitosti přespat ve škole, abychom si užili také pár chvil společné zábavy bez učení. Protože nám rodiče pomáhají, rozhodli jsme se pozvat je na pozdní snídani do školy. Někteří rodiče se tak moc těšili, že přišli dokonce o den dříve :-). Po dobré večeři jsme se vydali do kuchyňky, kde děti poctivě pracovaly a samy upekly 10 štrúdlů. Jablíčka, která nám zbyla jsme si nakrájeli na svačinku a také jsme z nich vyráběli. Ráno jsme si zabalili věci, uklidili, kluci si zahráli fotbal a čekali jsme na rodiče. Skutečně přišlo mnoho rodičů i sourozenců a všichni nám štrúdl pochválili, za chvíli bylo vše snědené.

Andrea Drmotová, 2.A