Informace o inkasu

PROSÍM STRÁVNÍKY A RODIČE ŽÁKŮ PRO ÚHRADU OBĚDŮ:   1.    ABY NA ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU O ZKONTOROLOVALI,  ZDA TRVÁ POVOLENÍ K INKASU, MAJÍ NASTAVENÝ DOSTATEČNÝ LIMIT A ZŮSTATEK NA ÚČTU 2.    ABY V PŘÍPADĚ ZMĚNY ČÍSLA ÚČTU NOVÉ ČÍSLO ÚČTU IHNED NAHLÁSILI NA jidelna@zsvinor.cz 3.    RODIČE ŽÁKŮ PRVNÍCH TŘÍD, KTEŘÍ BUDOU PŘECHÁZET Z MŠ PRACHOVICKÁ A STARÁ ŠKOLA, ABY NASTAVENÍ INKASA NEMĚNILI     Vážení rodiče,   5. až 8. každého měsíce je strávníkům, platícím formou inkasa, strženo stravné.   V září bude stržena záloha ve výši ceny 22 obědů (tj. I. st. 748,- Kč, II. st. 880,- Kč,  III. st. 946,- Kč a MŠ 1100,- Kč, děti  s odkladem 1188,- Kč), která bude vyúčtována v měsíci červenci, případně Vašemu dítěti ponechána do příštího školního roku.   Každý následující měsíc bude strženo stravné za předchozí měsíc podle skutečné konzumace (počtu objednaných obědů), tedy v říjnu za září, atd.   V červenci bude vyúčtována záloha, z ní uhrazeno červnové stravné a případný přeplatek/nedoplatek převeden na váš účet.         Zajistěte si dostatečný zůstatek na účtu k datu 4. v měsíci, děkuji.

Veronika Dušková    vedoucí školní jídelny