Školka v přírodě Kořenov - zprávy

Úterý 20.5. 20:41 h:  Dnes jsme si ráno hráli u chaloupky a po svačince jsme se šli proběhnout na opravdové fotbalové hřiště. Hned po obědě jsme vyrazili na autobus a jeli jsme na výlet do Harrachova, podívat se na Mumlavské vodopády. Po cestě jsme plnili úkoly, které nám zadávala místní liška. Před večeří jsme si ještě pohráli u chaloupky a teď už ležíme v postýlkách a necháváme si zdát, co nás asi bude čekat zítra za nová dobrodružství. Snad nám bude svítit sluníčko stejně hezky jako dneska.

Pondělí 19.5. 23:32 h:  Zdravíme z Kořenova, na naši chaloupku jsme dorazili v pořádku. Cestou jsme se stavili na svačinku u letadla. Po vynikajícím obědě jsme si pohráli před chatou a potom jsme šli prozkoumat okolí. Teď již všechny děti spinkají unavené z prvních zážitků a dojmů.