Pro rodiče MŠ

Vážení rodiče,
v únoru začala probíhat kompletní rekonstrukce vývařovny školní jídelny. V současné době probíhají práce neohrožující provoz jídelny. Zhotovitel musí rekonstrukci dokončit do poloviny srpna. Aby mohl tento termín dodržet, bude na týden 23.- 27.6.2014 pro základní školu vyhlášeno ředitelské volno.
Mateřská škola bude v částečném provozu, jelikož stravování bude zajišťovat pouze kuchyň v MŠ Mikulovická. Třídy budou otevřeny jen na Vinořském náměstí a v ul. Mikulovická. Rodiče, jejichž děti dochází do MŠ v ul. Prachovické, budou včas informováni o náhradní variantě.  Z tohoto důvodu zjišťujeme, kdo závazně bude v době od 23.6. – 30.6.2014 pro dítě MŠ potřebovat a kdo má možnost náhradního řešení. Tímto si dovolujeme požádat maminky na MD, aby si nechaly v tomto termínu děti doma. Vše budou do konce května zjišťovat paní učitelky ve třídě, závazně odhlášené děti budou mít o tyto dny také automaticky sníženo školné.
Děkujeme za pochopení.