Závěrečný koncert flétniček 5. 6. 2019

Když se pomalu blíží konec školního roku, znamená to pro všechny hráče na zobcovou flétnu, že své umění předvedou na závěrečné vystoupení. A že mají co předvést. Vždyť pilně cvičili 10 měsíců. Kdo 5. 6. odpoledne seděl ve školní jídelně jako divák nebo šel momentálně okolo, mohl zaslechnout, jak STÁLA BASA U PRIMASA, měli jsme ZLATÉ POSVÍCENÍ, OVEČKA BĚŽELA DO KOPEČKA, také nás navštívili KLUCI KOČIČÍ a dozvěděli jsme se O ČEM SE ZDÁ MEDVĚDŮM. Krásně také zněly dvojhlasy písniček z pohádek: ZLATOVLÁSKA, JAK SE BUDÍ PRONCEZNY NEBO PRINCEZNA ZE MLEJNA. A protože to byly převážně pohádkové melodie, rozloučil se VEČERNÍČEK svou známou písničkou a zamával čepičkou. Zasloužený potlesk ukončil letošní veliké snažení všech šikovných žáků. Dáme si chvilku pauzu, abychom nabrali nové síly do dalšího hraní. Pěkné prázdniny.

Iveta Koníčková a děti ZŠ Vinoř