POZVÁNKA NA ŠKOLNÍ VÁNOČNÍ TRHY 2018

Zveme vás všechny tímto srdečně na letošní ŠKOLNÍ VÁNOČNÍ TRHY, které proběhnou ve čtvrtek 6. 12. 2018.
Ve staré škole na Vinořském náměstí se trhy otevřou v 16:00 hodin, v nové škole v Prachovické ul. budou trhy zahájeny v 17:00 hodin.
Přijďte s námi prožít příjemnou předvánoční atmosféru ve vyzdobené škole, která se promění na velké tržiště. Děti budou  v jednotlivých třídách nabízet ve svých prodejních stáncích mnoho výrobků, bez kterých se určitě neobejdete. Podpořte tak jejich úsilí, které bylo vynaloženo do předvedené práce. Zisk z prodeje si každá třída vloží do svého třídního fondu a využije během školního roku dle domluvy.
Na závěr vaší návštěvy můžete navštivt také naši školní jídelnu, kde bude připraveno drobné občerstvení a posezení při svíčkách.

Těšíme se na milá setkání v adventním čase.