Akce školy 2018/19 - proběhlé
Čt 27.6. - 9.A+B - rozloučení v ŠJ ve 14 h
Út 25.6. - 5.A+B - zahrada Českého rozhlasu Regina - Divadelní bojovka - rozhlas
- výběr žáků - výlet nejlepších sportovců
- 3.A+C - cinestar Černý Most - Dumbo
- 4.A - Letecké muzeum Kbely
St-So 19.- 22.6. - 1.B+D - škola v přírodě Stradonice - článek, foto
Po-Pá 17.- 21.6. - 2.A+C - škola v přírodě - Doksy
- 2.B - škola v přírodě - Harrachov
- 3.A - škola v přírodě - Chrastice
- 3.B - škola v přírodě - Dolní Rejdice
- 3.C - škola v přírodě - Harrachov
- 4.A - škola v přírodě - Smržovka
- 4.D - škola v přírodě - Tetřeví boudy
- 5.A - škola v přírodě - Jinolice - článek, foto
- 5.C - škola v přírodě - Červený Kostelec
- 6.A - škola v přírodě - Malá Skála
- 7.C - škola v přírodě - Harrachov
- 5.B - projektový týden - výlety
- 9.A, 7.A+B - projektový týden - Praha historická, exkurze Temelín
- 8.B - projektový týden - Praha historická, technická a vědecká
Pá 21.6. - 8.A - Milovice - Mirákulum
Čt 20.6. - 8.A - Bohnice - Laser game
St 19.6. - 4.B+C - Bezděz + plavba po Máchově jezeře - článek, foto
Út 18.6. - 4.B+C - ZOO Praha
Po 17.6. - 4.B+C - Dinopark Harfa
Ne-St 16.- 19.6. - 1.A+C - škola v přírodě Stradonice
- 8.A - škola v přírodě - Máchovo jezero
Čt 13.6. - 3.B - Planetárium Praha
St 12.6. - 7.B - večeře pro rodiče ve školní jídelně
Út 11.6. - Sběrový den
Po 10.6. -7.A (3.h), 7.B (4.h), 7.C (5.h) - přednáška - Prevence drogy
Pá 7.6. - ŠD - 6.oddělení - nocování ve školní družině
Čt 6.6. - 6.A+B - fyzikální divadlo Výstaviště Letňany - Příběh žárovky
- 7.A+C - večeře pro rodiče ve školní jídelně
St 5.6. - Závěrečné vystoupení kroužků flétny ve školní jídelně - článek , foto
Pá 31.5. - 1A+B+C+D - výlet Radonice - Zookoutek
- 2.A+B+C,5.C - Mobilní planetárium
- 5.A+B, 6.A+B - kino Letňany - Psí domov
- 3.A - rozhledna Doubravka + okolí
- 3.B - vycházka do okolí
- 3.C - park Stromovka
- 8.A+B, 9.B - kino Letňany
- 7.C - Muzeum hl.města Prahy - Streetart
- 7.A+B, 9.A - Ctěnice
Čt 30.5. - 3.B - kino Anděl - Detektiv Pikachů
Čt 23.5. - 3.A - Noc v Pralese - spaní pod "širákem"
Pá 17.5. - 3.C - divadlo Gong - Příhody Ferdy Mravence
- 5.C - projektový den
St 15.5. - 4.B+C - divadlo Minaret - O Rusalce
Út 14.5. - výběr žáků - 35.ročník Běhu osvobození Vinoře od 10 h ve Ctěnickém háji - článek, foto
Čt 9.5. - 7.A+B+C- Filharmonie - Novosvětská
Út 7.5. - 7.C - preventivní program - Kriminalita dětí I. - 3.h
- 9.A - preventivní program - Základy právního vědomí - 3.a 4.h
- 8.B - preventivní program - Drogy II. -drogy a zákon - 4.h
Po 6.5. - 5.A+B+C - preventivní program - Drogy I. - 3.h
- 6.A (3.h)+6.B (4.h) - preventivní program - Šikana a násilí v dětských kolektivech
- 7.A+B - preventivní program - Kriminalita dětí I. - 4.h
- 8.A - preventivní program - Drogy II. -drogy a zákon - 4.h
Čt 2.5. - 5.A+B - Národní muzeum - článek, foto
Út 30.4. - 3.A+C, 4.B+C - divadlo Gong - Masaryk
Pá 26.4. - 4.A+ B - Říp - program Naše vlast - článek, foto
St 24.4. - 1.A+B+C+D - výlet Staré Hrady
Út-Pá 23.- 26.4. - výběr žáků - zájezd do Bratislavy, Budapešti a Vídně
St 17.4. - 7.A - Obecní dům
- 7.C - Národní muzeum filmu - NaFilM
Út 16.4. - 3.B, 4.A - výlet do čokoládovny - Velikonoční čokoládový ráj
- 3.A+C - Příbram - Velikonoční jarmark
Pá 12.4. - 5.B - velikonoční dílna - Dlabačov (1.-2.h)
- 1.B - velikonoční dílna (3.- 4.h)
Čt 11.4. - 6.A - velikonoční dílny (7.-8.h)
- 5.A - velikonoční dílny (6.-7.h)
- 2.A - velikonoční dílna (1.- 3.h)
- 4.,5.třída - výběr žáků - Horní Počernice - kopaná - Mc Donalds Cup - článek, foto
St 10.4. - 7.A - velikonoční dílna (5.- 6.h)
- 1.D - velikonoční dílna od 10:30 h
- 2.B - velikonoční dílna (1.- 3.h)
Út 9.4. - 5. A + B - divadlo Minor - Lipany
- 8.B (děleno chlapci/dívky) - preventivní program - Autorská práva a internet - 3.- 4.h
- 3.B - velikonoční dílna - Dlabačov (1.-2.h)
- 4.D - velikonoční dílna - Dlabačov (3.-4.h)
Po 8.4. - 7.B+C - preventivní program - Kyberšikana
- 8.A (děleno chlapci/dívky) - preventivní program - Autorská práva a internet - 3.- 4.h
Pá 5.4. - 3.A+B+C- preventivní program - Bezpečné chování - nebezpečné situace
- 7.A - preventivní program - Kyberšikana
Čt 4.4. - 2.A, 4.B+C+D - preventivní program - Bezpečné chování
St 3.4. - 2.B+C - preventivní program - Bezpečné chování - sám venku
- 6.A+B - preventivní program - Bezpečné chování v elektronickém světě I.
- 8.A+B - divadlo Minaret - Démoni současnosti
Út 2.4. - 1.C+D - preventivní program - Malý Péťa sám doma
- 2.A - preventivní program - Bezpečné chování - sám venku
- 4.A, 2.B+C - divadlo Horní Počernice - Pohádka o Kačence a Raráškovi
Po 1.4. - 1.A+B - preventivní program - Malý Péťa sám doma
- 5.A+B+C - preventivní program - Bezpečné chování v elektronickém světě I.
Pá 29.3. - 1.B+D - divadlo Horní Počernice - Včelí Medvídci
- 3.C - Bohnice - Útulek pro terapeutická zvířata
Čt 28.3. - 1.C+A - divadlo Horní Počernice - Včelí Medvídci
Čt 21.3. - ŠD - Bublinková show v ŠJ
- 7.A+B+C - etiketa - Plesová hodina (4.h v Tv)
St 20.3. - 2.A+B+C - divadlo Horní Počernice - Až na dno mamuta
Út 19.3. - 4.B+C - divadlo Gong - Stínadla se bouří
- výběr žáků - obvodní kolo badminton - v naší tělocvičně
Po 18.3. - 3.B - Výstaviště Holešovice - výstava Pixar
So-So 2.- 9.3. - 7.A+B+C - lyžařský kurz ve Strážném v Krkonoších - článek, foto
Pá 8.3. - 6.B - divadlo Minor - Sněhová královna
Čt 7.3. - ŠD - Bublinková show
- 1.A+B+C+D - přednáška - Zuby
- 3.A+B+C - divadlo Gong - Kniha džunglí
Pá 1.3. - 8.A+B - divadlo Gong - Romeo a Julie
Čt 28.2. - 6.A - divadlo Gong - Elektrický Emil
Pá 15.2. - 4.C (3.h), 4.D (4.h) - první pomoc - praxe
Čt 14.2. - 4.A+5.B (3.h), 4.B+5.C (4.h) - první pomoc - praxe
Út 12.2. - 4.C+5.C (3.h), 4.D (4.h) - první pomoc - teorie, 5.A - praxe
- 2.A+B+C - divadlo Horní Počernice - Maková panenka
Po 11.2. - 4.A+5.A (3.h), 4.B+5.B (4.h) - první pomoc - teorie
Čt 31.1. - 5.A+B - bruslení - Vysvědčení na ledě - Brandýs n.L. - článek, foto
- 3.B+C - bruslení - Galerie Harfa
Út 29.1. - 3.A - kino Černý Most - Mary Poppins
Pá 25.1. - 8.A+B + I.stupeň ZŠ - Veletrh fiktivních firem v tělocvičně - celé dopoledne - článek, foto
Čt 24.1. - 2. A + B + C- divadlo Horní Počernice - Pohádka z budíku
St 23.1. - 4.B+C - divadlo Gong - Jak Jules (žil) Verne
Út 15.1. - 1.A+B+C+D - divadlo Horní Počernice - O Ježibabákovi
Pá 21.12. - 5.A+B, 6.A+B - kino Letňany - Malá čarodějnice
Čt 20.12. - 7.-9.třídy - Bohemian Rapsody
- 2.B - výlet na Vyšehrad
St 19.12. - 4.B + C - Kouzelné vánoce Pavla Kožíška
- výběr žáků - Satalická laťka - článek, foto
- 7.A - Anežský klášter
- Vánoční badmintonový turnaj dětí z kroužků a rodičů - 16 - 20 h v tv
Út 18.12. - výběr žáků - Vánoční turnaj 33.ročník - článek, foto
Čt 13.12. - 3.A+B+C - Čechova stodola
St 12.12. - Vánoční vystoupení kroužků flétny v 17 h ve školní jídelně - článek, foto
Pá 7.12. - 5.,6.,7.třídy - přírodovědný program Ptáci na obzoru - 1.- 4.h postupně ve škole - článek, foto
- 2. A + B + C - divadlo Horní Počernice - Vánoční diamant
- 8.A+B, 9.A+B - Hudební dílna Cafony - článek, video
- 3.A+B+C - divadlo Gong
- 2.C, výb.žáků - vyst. pro seniory - Gerontologické centrum Kobylisy - 12:30-16 h
Čt 6.12. - Vánoční trhy ve škole - článek, foto
Pá 30.11. - 1.A+B+C+D - divadlo Horní Počernice - Legenda o Hvězdě
- 5. B - dílna Dlabačov 1. + 2. vyuč. hodina
- 6.A - dílna Dlabačov 3. + 4. vyuč. hodina
Čt 29.11. - 7.A - dílna Dlabačov 14.00 - 15.30 h
- 5.A - dílna Dlabačov 12:30 - 14:00 h
St 28.11. - 9.A+B - Planetárium Praha - Laboratoř fyziky - článek, foto
- 4.B - dílna Dlabačov (8.30 - 10.30 h)
- 4.C - dílna Dlabačov 3. + 4. vyuč.hodina
Út 27.11. - 4. B + C - divadlo Gong - Brundibár
- 3. A - dílna Dlabačov v 8.30 hod.
- 3. C - dílna Dlabačov v 10.00 hod.
Po 26.11. - 7.A+B+C - Rudolfinum - filharmonie - Janáček sinfonista - článek, foto
- 4.D - dílna Dlabačov 1. - 2.h
- 3. B - dílna Dlabačov v 10.00 hod.
Pá 23.11. - 9. A + B - veleterh SŠ, Schola Pragensis, Vyšehrad
Čt 22.11. - 8. A + B - veleterh SŠ, Schola Pragensis, Vyšehrad - článek
- 3.B - ekovýchova "Stavitelé měst" - ve škole a v okolí školy
St 21.11. - 1.B+D - Čechova stodola u Příbrami - výlet s Mikulášskou nadílkou
- 3.B - ekovýchova "Stavitelé měst" - ve škole a v okolí školy
Út 20.11. - 1.A+C - Čechova stodola u Příbrami - výlet s Mikulášskou nadílkou
- 2. A + B + C - divadlo Horní Počernice - Křemílek a Vochomůrka
Pá 16.11. - 4.A - preventivní program - Bezpečně v dětském kolektivu - 3.a 4.h
- 3.B - preventivní program - Bezpečně v každém ročním období - 3.h
- 3.C - preventivní program - Bezpečně v každém ročním období - 4.h
- 8. - 9.tř.- florbal - starší žáci finálová skupina v Čakovicích
St 14.11. - 4.C - preventivní program - Bezpečně v dětském kolektivu - 3.a 4.h
- 1.C - preventivní program - Bezpečně v každém ročním období - 3.h
- 1.D - preventivní program - Bezpečně v každém ročním období - 4.h
Út 13.11. - 8.A+B - Planetárium Praha - Po stopách energie, Vesmír a světlo - článek, foto
- 4.B - preventivní program - Bezpečně v dětském kolektivu - 3.a 4.h
- 1.A - preventivní program - Bezpečně v každém ročním období - 3.h
- 1.B - preventivní program - Bezpečně v každém ročním období - 4.h
- 8. - 9.tř.- florbal - starší žáci v naší Tv
- 4.A - Legiovlak a procházka Prahou
- 3A+B+C - divadlo Gong
Pá 9.11. - 4.D - preventivní program - Bezpečně v dětském kolektivu - 3.a 4.h
- 2.A+B - preventivní program - Bezpečně v každém ročním období - 3.h
- 2.C+3.A - preventivní program - Bezpečně v každém ročním období - 4.h
St 7.11. - 6. A - Národní muzeum
Út 6.11. - 3.A - ekovýchova - "Stavitelé měst" - ve škole a v okolí školy
- 6. - 7.tř.- florbal - mladší žáci v naší Tv
St 31.10. - 2.tř.až 5.A - Plackohraní ve škole - článek, foto
Pá 26.10. - 7.A+B+C - Petřín, Štefánikova hvězdárna - Pokusy s kapalným dusíkem - článek, foto
Čt 25.10. - 6.A+B - Atrium Žižkov - komentovaná prohlídka výstavy Republika
- 3.B+C - Chvalský zámek - Výstava her a hraček
Út 23.10. - 3. A + B + C - divadlo Gong - Záhada hlavolamu
Po 22.10. - 8.A+B - Národní muzeum - Zvířata nad propastí - článek, foto
- 3. A - Prales Kbely - "Od zvířátka ke chlebu"
St 17.10. - 2. A + B + C - divadlo Horní Počernice - Pohádka o strašidelném nádraží
Pá 12.10. - 9.A + B - preventivní program - Mimořádné události
Čt 11.10. - 8.A + B - preventivní program - Mimořádné události
Út 9.10. - 3.A - ZOO - Primáti - článek, foto
- 4.B+C - divadlo Minaret - Svět hraček
- 7.A+B+C chlapci - Na startu mužnosti (1h místo Tv)
St 3.10. - 6.A+B dívky - Čas Proměn (2h místo Tv)
Čt 27.9. - běh Miranovy duby - 32.ročník - 4.- 5.třídy - výsledky, foto (za oba dny)
St 26.9. - běh Miranovy duby - 32.ročník - 1.- 3.třídy
Út 25.9. - 3.A+B+C - Divadlo Gong - Brundibár
Čt 13.9. - 9.A+B - Světluška
Út 4.9. - 5.A+B - Vyšehrátky - článek, foto