Akce školy 2017/18 - proběhlé
Út 26.6. - výlet nejlepších sportovců - článek, foto
Pá 22.6. - 5.B - výstava Ctěnice - Trnkova Zahrada + expozice vláčků
Čt 21.6. - 2.B+5.B - Dinopark - Harfa
St 20.6. - 2.B+ 5.B IQLANDIA Liberec + Ještěd
Út 19.6. - 2.B - Ctěnice - výstava Trnkova Zahrada+expozice vláčků
Po - Pá 18- 22.6. - 2.A - ŠVP - Nové Město pod Sněžníkem
- 2.C - ŠVP - Desná
- 3.A - ŠVP - Pec pod Sněžkou
- 3.B+C+D - ŠVP - Kalich u Kamenice nad Lipou - článek, foto
- 4.A- ŠVP - Josefův Důl
- 4.C - ŠVP - Česká Metuje
- 5.A- ŠVP - Jedovnice v Moravském krasu
- 6.A+B, 8.A - ŠVP - Benecko
- 6.C - ŠVP - Doksy
- 7.A - ŠVP - Horka nad Sázavou
- 7.B - ŠVP - Ostrožská Nová Ves - do čt. 21.6.
- 8.B - ŠVP - Pecka
- 9. - ŠVP - Harachov
- 4.B - týden výletů (Radonice, Jumppark, Ctěnice, Brandýs, ZOO)
Čt 7.6. - 4.A+B - Letňany - Veletrh vědy
Út 5.6. - 3.A - Náprstkovo muzeum
Pá 1.6. - 4.A+B+C, 5.A+B,6.A+B,7.A+B - kino Brandýs - Planeta Česko
- 8.A, 9. kino Letňany
- 2.C - výstava Ctěnice - Trnkova Zahrada
- 2.A - Letecké muzeum Kbely
- 8.B - vycházka centrum Prahy + knihovna V.Havla
- 6.C - kino Černý Most
- 3.B+C+D - prales Kbely
St 30.5. - Vystoupení kroužků flétny - článek, foto
Po 28.5. - 5.A - DDM - cyklus Opera - Francouzská opera
- 5.B - divadlo Gong - Elektrický Emil
Pá 18.5. - 6.A+B+C Toulcův dvůr
Čt 17.5. - 2.B+ 5.B IQLANDIA Liberec
- výběr žáků - Běh osvobození 34.ročník od 10 h ve Ctěnickém háji - článek, foto
Út 15.5. - 7.A - MPP - Kriminalita dětí I. - v 10 h ve škole
- 9. - MPP - Základy právního vědomí - v 10 h ve škole (2 hodiny)
- 7.B - MPP - Kriminalita dětí I. - v 11 h ve škole
- 5.tř. výběr žáků - obvodní kolo vybíjená na ZŠ Chodovická
Po 14.5. - 5.A+B - MPP - Drogy I. - v 10 h ve škole
- 6.A - MPP - Šikana a násilí v dětských kolektivech - v 10 h ve škole
- 6.B+C - MPP - Šikana a násilí v dětských kolektivech - v 11 h ve škole
Pá 11.5. - 6.A - divadlo U hasičů
- 3.B+D - ZOO Praha
Čt 10.5. - školní akademie v Centru Mariapoli - od 16:00 – 2.A,2.B,2.C,5.A,5.B, od 18:30 – 3.B,3.C,3.D,6.A,6.B,6.C - článek, foto
- výběr žáků - atletika - Pohár rozhlasu - st.žáci + ml.žákyně
St 9.5. - školní akademie v Centru Mariapoli - od 16:00 – 1.A, 1.B,1.C, 7.A,7.B, od 18:30 – 3.A, 4.A,4.B,8.A,8.B.,9.tř. - článek, foto
- 6.A+B+C ZOO Praha
Čt 3.5. - výběr žáků - atletika - Pohár rozhlasu - ml.žáci + st.žákyně
St 2.5. - 1.A+B+C - divadlo Horní Počernice - Příhody včelích medvídků
Pá 27.4. - 5.A - DDM - cyklus Opera - Italská opera
St 25.4. - výběr žáků 4.tříd - MC Donalds Cup - fotbalový turnaj
- výběr žáků - republikové finále škol v badmintonu v Plzni
Po 23.4. - 4.C - MPP - Bezpečně v dětském kolektivu - v 10 h (2h)
- 3.C - MPP - Bezpečně v každém ročním období - v 10 h
- 3.D - MPP - Bezpečně v každém ročním období - v 11 h
St 18.4. - 2.A - Fata morgana - Motýli a rostliny
Po 16.4. - 4.B - MPP - Bezpečně v dětském kolektivu - v 10 h (2h)
- 3.A - MPP - Bezpečně v každém ročním období - v 10 h
- 3.B - MPP - Bezpečně v každém ročním období - v 11 h
Pá 13.4. - 4.A - MPP - Bezpečně v dětském kolektivu - v 10 h (2h)
- 9.tř. - MPP - Mimořádné události - v 10 h (2h)
Čt 12.4. - 4.A+B - divadlo Gong - Jak Jules žil Verne
St 11.4. - 2.B - Divadlo Spejbla a Hurvínka
St 4.4. - 2.A+C - divadlo Gong - Kubula a Kuba Kubikula
Út-So 3.-7.4. - výběr žáků - poznávací zájezd do Itálie- článek, foto
Út 3.4. - výběr žáků - Běh s kuřetem - článek, foto
Po 26.3. - 4.B - Dlabačov - Velikonoční dílna (4.,5.h) - článek, foto
- 1.A+B+C - divadlo Horní Počernice - Velikonoce aneb jaro vítej
Pá 23.3. - 5.A - Dlabačov - Velikonoční dílna (2.-4.h)
Čt 22.3. - 5.B - Dlabačov - Velikonoční dílna (2.-4.h)
- 4.A - Dlabačov - Velikonoční dílna (6.-7.h) - článek, foto
St 21.3. - 2.C - Dlabačov - Velikonoční dílna (3.-5.h)
- 6.A+B+C - divadlo Gong - Elektrický Emil
Po 19.3. - 5.B - divadlo Gong - (NE)BEZPEČNÁ (KO)MÉDIA
- 5.A - DDM - cyklus Opera - Jak se dělá balet
- 3.A+B+C+D - Horní Počernice - Hudební beseda
Pá 16.3. - 7.A+B - exkurze Parlament ČR - článek, foto
St 14.3. - 7.A+B - přednáška - Čas proměn
Út 13.3. - výběr žáků - obvodní kolo badminton - naše tělocvična - článek, foto
Pá 9.3. - 1.A+B+C - MPP - Bezpečně v každém ročním období - v 10 h
St 7.3. - 8.A+B - MPP - Mimořádné události - v 10 h (2h)
- 2.A+C - divadlo Gong - Lakomá Barka
- výběr žáků 2.tříd - hala Pankrác - semifinále Pražského fotbalového poháru - článek, foto
So-So 3.- 10.3. - lyžařský výcvikový zájezd 7.tříd - článek, foto
Po 26.2. - 2.A+B+C - MPP - Bezpečně v každém ročním období - v 10 h
Čt 22.2. - 3.A+B+C+D - divadlo U Hasičů - Princ Bajaja
St 21.2. - 2.B - divadlo Gong
Po 19.2. - 2.A+C - divadlo Gong
Pá 9.2. - 6.A - divadlo v Dlouhé
Čt 8.2. - 5.A+B - Planetárium Praha
- 2.A - ekocentrum Prales Kbely
St 7.2. - výběr žáků 1.a 2.tříd - fotbalový turnaj v naší tělocvičně
Čt 1.2. - 6.A+B+C - Techmánia Plzeň
- 8.A+B - Fiktivní firma - program pro I.stupeň - článek, foto
St 31.1. - 3.A+B+C+D - sférické kino - Vznik života - projekce v tělocvičně staré školy
- 6.C - MPP - Bezpečné chování v elektronickém světě - v 10 h ve škole
- 4.A+B - ledová plocha Brandýs - bruslení - článek, foto
- V.Železná, P.Hála - obvodní kolo olympiády v ČJ
Út 30.1. - 6.A+B - MPP - Bezpečné chování v elektronickém světě - v 10 h ve škole
Po 29.1. - 2.B+C - MPP - Péťa sám venku - v 10 h ve škole
Pá 26.1. - 7.A+B chlapci - Na startu mužnosti - 4.h
St 24.1. - 1.A+B+C - divadlo Horní Počernice - O třech námořnících
- výběr žáků 4.- 5.ročníku - obvodní kolo matematické olympiády
Út 23.1. - 2.A+B+C, 5.A+B - Recyklohraní
Po 22.1. - výběr žáků - šachový turnaj ve Kbelích - článek, foto
Pá 19.1. - 3.C - Pražský hrad - Korunovační klenoty
Út 16.1. - 2.B+C - divadlo Horní Počernice - Královna Koloběžka
Po 15.1. - 2.A+C - divadlo Horní Počernice - Pražské pověsti
Pá 22.12. - 8.A, 9.třída - kino Letňany - Po strništi bos
Čt 21.12. - výběr žáků - 32.ročník vánočního turnaje ve stolním tenise - výsledky
- 2.B - divadlo Gong - Kvak a Žbluňk
- 7.B - Vánoční Praha
- 7.A+8.B - kino Letňany
St 20.12. - výběr žáků - Satalická laťka - závody ve skoku vysokém
- kroužek flétny - vánoční koncert - článek, foto
- 6.A+B+C - Betlémy v Praze
Po 18.12. - 3.A+B+C+D - divadlo U Hasičů - Čtyřlístek v pohádce
- Flétna 1.třídy - vystoupení na Rychtě
Pá 15.12. - 1.A+B+C - divadlo Horní Počernice - Vyšla hvězda nad Betlémem
Čt 14.12. - 5.B - Vinořská knihovna (2.vyuč.hodinu)
St 13.12. - 3.A+B+C+D - MPP - bezpečné chování - nebezpečné chování - v 10 h ve škole
- 7.A+B - Štefánikova hvězdárna - Pokusy s kapalným dusíkem
- ŠD - Magická iluze - ve 14:15 h (pod střediskem)
Út 12.12. - 1.C - MPP - Péťa sám doma - v 10 h ve škole
- 2.A - MPP - bezpečné chování - sám venku - v 10 h ve škole
- 7.A+B - MPP - kyberšikana - v 10 h ve škole
Po 11.12. - 1.A+B - MPP - Péťa sám doma - v 10 h ve škole
- 5.A+B - MPP - bezpečné chování v elektronickém světě
- 9.tř.- kino Brandýs - Planeta Země 3000 - Brazílie
Pá 8.12. - 8.B ch - MPP - autorská práva a internet - v 10 h ve škole
- 8.B d - MPP - partnerské násilí - v 10 h ve škole
- 1.A+B+C - Andělská škola ve třídě
Čt 7.12. - 3.A+C - vánoční výlet Čechova stodola
- 8.A ch - MPP - autorská práva a internet - v 10 h ve škole
- 8.A d - MPP - partnerské násilí - v 10 h ve škole
- 4.A+B+C - Vánoce v Ratibořicích - článek, foto
- ŠD - Magická iluze - ve 14 h (ŠJ)
Út 5.12. - 3.B+D - vánoční výlet Čechova stodola
- 5.A+B - divadlo Gong - Jak žil Verne
Pá 1.12. - 2.A+C - divadlo Gong - Kvak a Žbluňk
- 5.A - vánoční dílna na Dlabačově (2.a 3.h)
Čt 30.11. - 2.A+B+C - hornické muzeum Příbram - Peklo
- 5.B - vánoční dílna na Dlabačově (2.a 3.h)
- 4.A - vánoční dílna na Dlabačově - článek, foto
St 29.11. - 6.A - vánoční dílna na Dlabačově (4.a 5.h)
Út 28.11. - výběr žáků 6.- 7.tř - obvodní kolo florbal - v naší tělocvičně 8 - 14:30 h
- 1.A+3.A - hala Štěrboholy - Hravý badminton
Po 27.11. - 4.B - vánoční dílna na Dlabačově (4.a 5.h) - článek, foto
- 5.B - divadlo MINARET - Putování do Betléma
- 5.A - Hurá do opery - procházka Národním divadlem
Pá 24.11. - 3.A+B+C+D - divadlo U Hasičů - Vánoce s Poutníky
- 7.A+B - exkurze - Plazi - odchod po 1.vyuč.hodině - článek, foto 7.A článek, foto 7.B
- 2.A+B+C - Vincent - Pasování na čtenáře - článek, foto
- 6.A+B+C - divadlo U Hasičů (po 1.vyučovací hodině)
- 4.A - MPP - první pomoc, praxe - v 8:50 h ve škole
- 4.B - MPP - první pomoc, praxe - v 10 h ve škole
Čt 23.11. - 8.A+B, 9. - Schola Pragensis
Út 21.11. - 4.A - MPP - první pomoc, teorie - v 8:50 h ve škole
- 5.A - MPP - první pomoc, teorie+praxe - v 8:50 h ve škole
- 4.C - MPP - první pomoc, teorie - v 10 h ve škole
- 5.B - MPP - první pomoc, teorie+praxe - v 10 h ve škole
St 15.11. - 4.C - MPP - první pomoc, teorie - v 10 h ve škole
- 7.A - MPP - požární prevence - v 10 h ve škole
Po 13.11. - 4.B - MPP - první pomoc, teorie - v 8:50 h ve škole
- 7.B - MPP - požární prevence - v 8:50 h ve škole
Út 7.11. - výběr žáků 8.- 9.tř - obvodní kolo florbal - v naší tělocvičně 8 - 14:30 h
Pá 3.11. - 3.A+B+C+D - Hry a hlavolamy - ve školní družině
- 1.A+B+C - divadlo Horní Počernice - Zimní příhody včelích medvídků
Čt 2.11. - 8.A+B - exkurze - Barrandov studios
Út 31.10. - výběr žáků - florbal - Vinoř - Satalice od 10 h - zvítězili jsme 13:4
Po 30.10. - 5.A - DDM Slezská - Německá opera
Po 23.10. - 2.A+C - divadlo Gong - Mauglí
Čt 19.10. - 3.A+B+C+D - divadlo U Hasičů - Čert to nemá nikdy lehké
- 2.A - ZOO
St 18.10. - 4.A+B - Toulcův dvůr - Den stromů - článek, foto
- 8.B - Štefánikova hvězdárna - Vesmír a avětlo
Pá 13.10. - 2.A - prales Kbely - Život lesa - článek, foto
Út 10.10. - 5.A+B - vlastivědný výlet - Kutná Hora - článek, foto
- 1.A+B+C - divadlo Horní Počernice - Pinocchio
Pá 29.9. - 4.- 9..ročník - Miranovy duby XXXI.ročník od 9 h ve Ctěnickém háji - článek, foto, výsledky
Út 26.9. - 1.- 3.ročník - Miranovy duby XXXI.ročník od 9 h ve Ctěnickém háji - článek, foto, výsledky
St 20.9. - 7.A - ZOO - článek, foto
Ne-Pá 17.- 22.9. - 7.B - zájezd do Německa - článek, foto
Út 12.9. - 9.tř.- Světluška
Po 11.9. - V.A - DDM Slezská - Hurá do opery - článek, foto
Čt 7.9. - 3.A - ZOO