Lyžařský kurz 7.ročníku

5.- 11.3.2017 proběhl lyžařský kurz 7.ročníku. Zúčastnilo se celkem 40 žáků. Bydleli jsme jako už v několika posledních letech v hotelu Vltava ve Strážném v Krkonoších. Počasí a sněhové podmínky už nebyly nejlepší, přesto jsme lyžovali každý den. Na běžkách se vydařil celodenní výlet ve čtvrtek, kdy byl sice mokrý sníh, ale svíttilo sluníčko. 1.a 2.družstvo vystoupalo až na hřeben (700 výškových metrů nahoru) a i 3.družstvo se dostalo na Pláně nad Špindlerovým Mlýnem (400 m do výšky). Na sjezdovkách po zaučení ve Strážném jsme si krásně zajezdili na Kněžickém vrchu. Pouze závody nám trochu zmokly.

Letos chválíme všechny děti, nefňukali při námaze a chování na chatě bylo v pořádku.

Vybíráme několik fotek, zájemci si mohou nechat nahrát všechny fotky v ředitelně.