Indiánská škola v přírodě 3.B

Od 9. - 12. května 2017 jsme si užili svoji první školu v přírodě na chatě Slovanka v krásném prostředí Jizerských hor. Naše škola v přírodě byla zaměřena na téma indiáni. Po příjezdu a ubytování jsme jako správní průzkumníci objevili přilehlý les, který byl pro nás ideálním místem pro hry a soutěže.Ve středu jsme zdolali rozhlednu Bramberk,ve čtvrtek Královku.

Dopoledne jsme vyráběli indiánská trička, totemy, náramky přátelství, čelenky a dozvídali jsme se podrobnosti o životě indiánů.

Největším zážitkem pro nás byla návštěva musherky Jany Henychové, mistryně Evropy se psím spřežením.

Na škole v přírodě nám bylo prima. Odvezli jsme si spoustu skvělých zážitků a vlastnoručně vyrobených indiánských suvenýrů.

Za pomoc s přípravou a organizací děkuji paní učitelce Titěrové a paní asistentce Pancířové.

Eva Palkovská a třída 3.B