Turnaj ve vybíjené

V úterý se na základní škole Chodovická uskutečnil turnaj pro 4. a 5. třídy ve vybíjené. Své síly poměřilo ve dvou kategoriích ( dívky a chlapci) 20 týmů ze škol Prahy 9 a 14. Po loňských úspěších jsme měli veliké ambice na vítezství.

I přes nepřízeň počasí jsme se sešli v plném počtu 24 dětí nažhavených na hru.

Dívky i chlapci celou soutěž zahajovali. Protože hrály oba týmy zároveň, nemohly si ani navzájem fandit. O to hezčí bylo, když se pak děti seběhly s úsměvem na rtech a křičely: „ Výhra!!!!“

Ve stejném duchu se pokračovalo až do finálových bojů. Jak společně týmy začaly, tak i končily, jen to poslední seběhnutí už tak veselé nebylo. Dívky zářily štěstím, protože po časovém limitu rozhodlo o jejich vítězství pravidlo o náhlé smrti. Bohužel kluci prohráli finálový zápas doslova v poslední vteřině, kdy Kbelák Žitný vyslal atomovou střelu do Vašíka a ten ji bohužel neudržel.

I tak si hoši odvezli pohár za 2. místo. Dívky si kromě poháru za prvenství odvezly také možnost reprezentovat naši školu v celopražském kole, které se uskuteční 17.5.