2015/16 - projekt "spolu a rádi" - přespání ve škole 28.9.2015

Svátek svatého Václava jsme oslavili se vší parádou. A aby to nebylo slavení Václava bez Václava, tak jsme si maskota pro tento večer vypůjčili z 5.C.Nejdřív jsme trochu rozpohybovali svá těla v rytmu „hudby“ pokud se tomu tuc tuc tuc tak dá ještě říkat :DPotom jsme smetli ze žíněnek všechen popcorn, utřeli coca colu a pustili si film. Ukázalo se, ze veškerý úklid byl úplně zbytečný, protože popcorn lezl dětem i ušima, botám tkaničkami, žíněnkám žíněmi, spacákům se nalepil na peří…Po druhé kukuřičné deratizaci jsme zalehli ke spánku do třídy vonící praženou kukuřicí, výfukovými plyny za doprovodu dunivého chrupkání.

Ráno jsme zmrzlo těžko rozlepili oči, znovu učinili pokus o popcornovou deratizaci bez valného efektu, upravili třídu do původní podoby a dali si společnou snídani.O pár minut později byla večerní akce poznat pouze z popcornu odpadávajícího z per, hlav padajících na lavice, vůně kukuřice svádějící bitvu s vůní trávicích plynů.

Děkujeme paní uklízečce za pomoc s bojem proti zaběhlému popcornu. I tak je nám jasné, že až do konce školního roku na nás budou kukuřičná zrníčka bafat ze všech možných i nemožných zákoutí.

S heslem „ Popcornu zmar!!!“ se loučí 5.A se slanou příchutí