Vyvádění v prvním patře

Zpívá celé první patro ... aneb řekněme si, jak to v červnu s učitelkami je Díky Monice Dragounové, která sehnala text a ujala se také v největší míře snahy udržet melodii u třech tříd najednou, jsme se naučili krásnou píseň. Nebojíme se to přiznat ... i my jsme nyní červnové učitelky :-) Děti měly z textu písně velikou radost a věříme, že potěší také rodiče i širší veřejnost.

Text písně:

Zpíváme písničku a v ní je pravda velká

o tom, jak vypadá červnová učitelka.

Snadno se navzteká, pod očima jsou stíny, sundává nástěnky, těší se na prázdniny.

Ref:

Nemytá, nečesaná, dlouhodobě stresovaná, bledá, ztuhlá, nevyspaná, zkrátka opotřebovaná.

V září když nastoupí, je ještě jako nová, svěží a veselá, chce se jí vyučovat.

Jenže pak postupně začne se proměňovat,

v červnu se raději před ní utečte schovat.

Ref:

Jindy tak milá je, v červnu by ve vteřině, všechny své dětičky překousla ke svačině.

Vypadá příšerně, nemějte však o ni strach, zase se vyspraví, počkejte po prázdninách!

Pak bude –

Ref: Umytá, učesaná, dorůžova vyspinkaná, úžasně zrelaxovaná, některá dokonce vdaná..

Veselá, skotačivá, usměvavá, roztomilá,

přibere aspoň tři kila, zacloumá s ní nová síla..