Jednoznačné vítězství ZŠ Vinoř v obvodním kole turnaje družstev v badmintonu

V úterý 24. 3. 2015 proběhlo v tělocvičně naší školy obvodní kolo turnaje družstev  v badmintonu. Celkově se zúčastnilo 5 škol – ZŠ Vinoř, ZŠ Satalice, ZŠ Tupolevova, ZŠ Čakovice a Gymnázium Špitálská.

Do výběru naší školy se dostali Tereza Typltová 9.A, Tomáš Panocha 8.B, Adam Bhuiyan 7.třída, David Bhuiyan 5.A, Petr Nejedlý 6.tř., Barbora Březinová 5.B.
Další mladí a nadějní badmintonisté se podíleli na organizaci turnaje, rozhodovali jednotlivé zápasy atd. (P. Reková 9.B, J. Nejedlý 9.A, A. Vítová 8.B, D. Řepa 5.A, J. Kučera 5.B, P. Cittová 4.B).
Turnaj se odehrál systémem každý s každým, a tak nás čekala celkem 4 vzájemná utkání. Naši hráči se postupně vystřídali v jednotlivých zápasech, v nichž získávali postupně bod za bodem.
Vzhledem k tomu, že všichni svoje duely jednoznačně vyhráli, odnáší si naše škola zasloužené prvenství a pěkný pohár!
Přestože jsme byli díky několikaletému fungování našeho badmintonového kroužku při ZŠ Vinoř jednoznačnými favority, chválím všechny hráče a hráčky za vzorné sportovní chování a reprezentaci naší školy!
Díky prvenství postoupila naše škola do školního krajského kola, které se uskuteční dne 11. 6.2015!!! Věřím, že i tam budeme bojovat o pěkné umístění mezi pražskými školami!!!
Petra Cittová