II. vánoční trhy a vystoupení kroužků

Vážení rodiče a přátelé školy,

zveme Vás tímto na příjemný společný předvánoční podvečer, který proběhne ve čtvrtek 11.12.2014 v prostorách naší školy.

Ve školní jídelně se nejprve od 16.00 do 17.00 hod představí děti z kroužků flétny, kytary, sborového zpěvu. Jako host vystoupí ženský sbor UPANIŠADY. Do hlediště tedy zveme rodinné příslušníky, aby se potěšili tím, co se jejich děti během pár měsíců naučily, popřípadě společně si zazpívali známé koledy.

V 17.00 hod se otevře celá škola, která uvítá své návštěvníky na  již druhém ročníku vánočního jarmarku. Naše děti se opět budou těšit na Vaši návštěvu u svých krásně vyzdobených stánků, plných ještě krásnějších výrobků. Výtěžek z prodeje použije každá třída po domluvě se svou třídní dle svého uvážení. Nebude chybět ani tombola. Lístky bude možné kupovat během zahájení trhů a od 17.30 hod si šťastní výherci mohou vyzvedávat své výhry. Utržené peníze se použijí na nákup nových knih do školní knihovny. Po velkých nákupech na školním tržišti můžete přijít posedět a popovídat si s přáteli do školní jídelny, kde na vás čeká malé občerstvení. Sám šéfkuchař připraví mistrovsky ochucené svařené víno pro rodiče, pro děti vánočně voňavý čaj.

Doufáme, že pohodová atmosféra, podbarvená vánočními koledami, zpříjemní všem jindy uspěchaný čas a navodí poklidnou vánoční náladu.

Děti na počítačovém kroužku tvořily pozvánky, nám se nejvíc líbila pozvánka od Martina Biňovce - příloha ve formátu pdf.