Výlet 4.A 20.- 22.6.

Výlet 4.A na westernový ranč se vydařil. Cestu vlakem trochu zkomplikovala výluka, přesto stále vládla dobrá nálada a my se moc se těšili. A také bylo na co. Kromě koní, které jsou na ranči samozřejmostí, zde bylo ještě několik koz, králíků, holubů, fretka, malá koťátka a pes Míša.

V pátek po snídani jsme v lese hráli hry, stavěli domečky pro skřítky a pouštěli lodičky v potoce. Pak nás na ranči čekal kovboj Jimmy se svým koněm Marsem a spolu předvedli vše, co správný kovboj umí. Měli jsme možnost si také něco zkusit. Po obědě někteří vyjeli na hodinovou vyjížďku na koních, jiní si vyzkoušeli práci farmáře. Den jsme ukončili opékáním buřtů, zpíváním při kytaře a unaveni padli do postelí.
Sobotní náplní byly katakomby v Klatovech a čekala nás cesta domů. Odvezli jsme si plno krásných zážitků.
Škoda, že některé naše spolužáky skolila choroba a nemohli si to také užít s námi. Tak snad příští rok v 5.A. Už teď se těšíme.